Back to 95 Vol. 3

Cena: £22.95


SSL Transaction

Secured by Paypal

Krótkie podsumowanie

- 21 Bass riffs
- 35 Chord Riffs
- 62 Drum Loops
- 62 Acidized Drum loops
- 28 MIDI samples
- Size: 1,45 GB unzipped
- Formats: 24-Bit Wav, Apple Loops, Rex2

Posłuchaj pokazów

Jak nasze próbki? - Dzielić!

 • O Back to 95 Vol. 3

  Bardzo popularna seria 'Back to 95' powraca jeszcze raz. Jest to już trzecia część zaprojektowana przez topowego brytyjskiego producenta muzyki House & Garage Jeremiego Sylvestra - tym razem paczka została wzniesiona na całkiem nowy poziom.

  Prawdopodobnie jesteś zaznajomiony z twórczością Jeremiego przez lata jego działalności w wiodących wytwórniach takich jak Defected, Nice n Ripe, Strictly Rhythm, Azuli, Urban Dubz Music i wiele innych i wiesz jak fantastycznych brzmień możesz się spodziewać po tej nowej paczce.

  Ten ekskluzywny zestaw po raz kolejny skupia swoją uwagę na muzyce Deep House, dźwiękach Classic House, UK Garage, Nu Skool Garage i stylu Deep Tech, którym towarzyszą wieloformatowe pętle perkusyjne, riffy basowe i muzyczne akordy riffów wszystkie ustawione na 126 Bpm.

  Znajdziesz tu wszystkie składniki potrzebne by zainspirować Cię do tworzenia świeżych i przełomowych produkcji House'owych nastawionych na solidne dźwięki undergroundowego House'u. Wszystkie sample w tej paczce są na licencji pozwalającej na komercyjne wykorzystanie w Twoich muzycznych kompozycjach oraz są w pełni ściągalne na Twój wybrany DAW.

  Ta paczka zawiera pętle perkusyjne, uderzenia akordowe, riffy basowe, akordy NI Massive, one shoty, MIDI, REX2, 24bit WAV & Apple loops dla łatwej integracji z Twoim wybranym oprogramowaniem muzycznym takim jak na przykład Ableton, Logic Pro, Reason, FL9, Cubase, Pro-tools i wiele innych.

  Jeśli szukasz najnowszych undergroundowych brzmień, które możesz dodać do swoich muzycznych produkcji to ta paczka da Ci to czego potrzebujesz!

  Zawartość:

  • 21 Bass riffs (Apple Loops, REX2, WAV)
  • 35 Chord Riffs (Apple Loops, REX2, WAV)
  • 62 Drum Loops (Apple Loops, REX2, WAV)
  • 62 Acidized Drum loops
  • 11 Chord Hits (WAV)
  • 7 Bass Midi
  • 21 MIDI Chord Riffs
  • 8 NI Massive Mood Chords (.nmsv format)

  Rozmiar: 530 MB po rozpakowaniu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • - Garage/ Deep House chord riffs
  - 61 Midi chord riffs
  - 10 Wav chord riffs (24-bit)

  Ta najnowsza paczka od Jeremiego Sylvestra jest wspaniale skomponowanym zestawem akordowych riffów w gatunku Garage/Deep House w formacie MIDI zaprojektowanych według najnowszych trendów w muzyce Garage...

  Czytaj Więcej

 • - 153 Wav Drum Loops
  - 153 Rex2 Drum Loops
  - 202 Sampli One Shot
  - Tempo Pętli: 126 bpm i 128 bpm
  - Formaty: WAV / AIFF, REX2

 • - 5 Bass Lines
  - 102 Drum Loops
  - 39 Organ/ Synth Riffs
  - 27 Vox Loops
  - 67 One Shots
  - 29 Midi Riffs
  - Formats: 24-Bit Wav, Apple Loops, Rex2

  W kwestii muzyki UK Garage trzeba powiedzieć, że nowa generacja włącza się do akcji i odkrywa unikalnie brytyjskie brzmienia. Jako taki jest to idealny czas na powrót na scenę...

  Czytaj Więcej

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię