LS204

Deep House Progressions

Cena: £16.95

-£3.00

SSL Transaction

Secured by Paypal

Krótkie podsumowanie
- 65 Bass Midi Samples
- 65 Piano Midi Samples
- 50 Bass Wav Samples
- 81 Piano Wav Samples
- 50 Bass Rex2 Loops
- 81 Piano Rex2 Loops
- Total: 392 Samples
- Formats: Wav, Rex2, Midi

Deep House Progressions jest profesjonalną paczką sampli dla poważnych producentów gatunku Deep House. Uchwycono w niej esencję Deep House'u z seksownymi, erotycznymi i pulsującymi akordami MIDI...

Czytaj Więcej

Posłuchaj pokazów

Jak nasze próbki? - Dzielić!

 • O Deep House Progressions


  Deep House Progressions jest profesjonalną paczką sampli dla poważnych producentów gatunku Deep House. Uchwycono w niej esencję Deep House'u z seksownymi, erotycznymi i pulsującymi akordami MIDI i ptternami z liniami basu. Ta ekskluzywna kolekcja 392 sampli royalty free, została stworzona przez nowojorskiego producenta/muzyka Ray'a Diaz'a. Zawiera ona wysokiej jakości wzorce muzyczne, akordowe hooki, linie basu, hooki i klawiszowe riffy, które nadadzą życia Twoim muzycznym produkcjom i wzniosą je na całkiem nowy poziom.

  Cała zawartość paczki została zmasterowana przez studio Ray Diaz Pro Tools HD TDM używając tylko najlepszych i wiodących urządzeń produkcyjnych. Wszystkie dane zostały przepuszczone przez najwyższej jakości system kontroli by dać Ci pewność, że cała zawartość została w pełni przetestowana i działa idealnie we wszystkich Twoich aplikacjach.

  Twórz muzykę Deep n Soulful House tak jak Twoi ulubieni artyści/producenci tacy jak: Kerri Chanldler, Lil Louis Vega, Jimpster, Dennis Ferrer, Oscar P, Dj Disciple, Grant Nelson, Pepe goa, Duce Martinez, Sammy Rock i inni. Ta paczka jest prawdziwą gratką dla producentów muzyki House, więc nie zwlekaj i kupuj tą świeżutką nową paczkę sampli już dzisiaj i ściągnij ją by od razy móc używać w swoich muzycznych produkcjach.


  Zawartość:


  65 Bass Midi Samples
  65 Piano Midi Samples
  50 Bass Wav Samples
  81 Piano Wav Samples
  50 Bass Rex2 Loops
  81 Piano Rex2 Loops

  Total: 392 Samples
  Formats: Wav, Rex2, Midi


  Te dźwięki są odpowiednie dla muzyki Deep-House, Deep-Tech, Minimal-House, Tech-House itp.

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię

590.63ms