Complete Hands Up Vol. 2

Cena: £18.90


SSL Transaction

Secured by Paypal

Krótkie podsumowanie

- 8 Hands up construction kits
- 440 wav samples
- 40 Midi files + FL projects
- 40 Drum hits
- 50 Fx sounds
- Rozmiar po rozpakowaniu: 1,57 GB
- Dostępne formaty: WAV, AIFF (+Midis)

Posłuchaj pokazów

Jak nasze próbki? - Dzielić!

 • Complete Hands Up vol. 2

  Wstęp

  Complete Hands Up Vol. 2 jest kontynuacją dobrze znanego już zestawu sampli do produkcji muzyki Hands Up - Complete Hands Up vol. 1. Zestaw oferuje nam 8 bardzo obszernych 'zestawów konstrukcyjnych' z charakterystycznymi dla muzyki Hands Up przepełnionymi energią melodiami oraz syntezatorowymi, tanecznymi brzmieniami. Każda z 8-miu kompozycji jest rozdzielona na wiele warstw, jak ścieżki głównych synthleadów, pomocniczych synthów (nakładek), bassów, padów, perkusji, innych instrumentów, jak różnego rodzaju pianina, dzwoneczki, skrzypce, gitary.

  Spora ilość sampli daje bardzo dużo możliwości i kombinacji w łączeniu poszczególnych ścieżek ze sobą i tworzeniu unikalnych kompletnych utworów. Każda ścieżka dźwiękowa w każdej wariacji jest zapisana w pliku midi, dzięki czemu można wprowadzać dowolne zmiany w każdej melodii, jak i używać innych brzmień. Uzupełnieniem kolekcji jest ponad 50 użytecznych efektów dźwiękowych do budowania płynnych przejść pomiędzy poszczególnymi częściami utworu jak i podkręceniem klimatu każdego z nich.  Sekcje

  Każdy zestaw konstrukcyjny identycznie jak już w sprawdzonym Complete Hands Up Vol. 1 ma wyszczególnione w sobie 3 sekcje sampli odpowiadające trzem charakterystycznym częściom utworu: "Slow Melody", "Break Melody" oraz "Main Melody". Każda sekcja kumuluje w sobie specyficzne dla danej części aranżacji sample.

  • Sekcja Slow Melody – nadaje spowolnienie pomiędzy energicznymi częściami utworu, jak i świetnie nadaje się na intro. Buduje spokojniejszą i emocjonalną atmosferę w utworze. Na tą sekcję składają się ścieżki pianin, synthy, dzwoneczki, pady, basspady, chórki, smyczki (strings) i inne.
  • Sekcja Break Melody – jest świetnym łącznikiem pomiędzy 'slow melody' i 'main melody'. Łamie każdy track z wolnego, emocjonalnego klimatu i prowadzi do energicznego refrenu. W ścieżkach tej sekcji zostały wykorzystane dźwięki syntezatorów dedykowane pod muzykę Hands Up; glębokie, bujające bassy, synthleady, pomocnicze synthy (nakładki), pady, a także perkusyjne kicks & snare rolls.
  • Sekcja Main Melody – kulminacyjna część każdej z 8-miu aranżacji (refren). Są tutaj wykorzystane te same dźwięki co w sekcji break melody, lecz juz w pelnych liniach melodycznych (niełamanych). Dochodzi tutaj również perkusja podzielona na ściezki jak: kicks, snares/ claps, hihats, loops + mix perkusji w jednej ścieżce.  Multitrack Midi Samples

  Każda z 8-miu aranżacji jest zapisana w 4 wielościeżkowych plikach midi: Slow Melody, Break Melody, Main Melody oraz Full Track. Zapis wszystkich ścieżek w midi umożliwia dowolne modyfikacje każdej melodii oraz nieograniczone użycie innych brzmień np ulubionych wtyczek syntezatorowych czy własnych zewnętrznych instrumentów hardware.

  Podsumowując Complete Hands Up Vol. 2 stanowi bardzo rozbudowany zestaw sampli do tworzenia kompletnych utworów Hands Up o charakterystycznym dla tej muzyki brzmieniu i jest doskonałą kontynuacją poprzedniej części.  Zawartość:
  • 8 Hands up construction kits
  • 440 wav samples
  • 40 Midi files + FL projects
  • 40 Drum hits
  • 50 Fx sounds
  • Size after unpacking: 1,57 GB
  • Available formats: WAV, AIFF (+Midis)Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • - 150 multi sampli
  - Brzmienia z Nord Lead 3
  - Wysokiej jakości processing
  - Własne, autorskie brzmienia
  - Rozmiar: 1,14 GB - 1,72 GB / format
  - Dostępne formaty: SF2, SXT

 • - 25 multi-sampli lead sounds
  - Jakościowe brzmienie hardware
  - Świetne do klimatów EDM, techno
  - Wszystkie dźwięki w 5+ oktawach
  - Zsamplowany co 3ci klawisz
  - Rozmiar: 721 MB - 1,05 GB / zależnie od formatu
  - Dostępne formaty: SF2, SXT, EXS24

 • - 128 ciepłych i miłych padów
  - Soundset do Syntezatora Virusa Ti
  - Wspaniały, atmosferyczny nastrój

  128 wspaniałych, ciepłych, głębokich, powietrznych, utopijnych i fantazyjnych brzmień typu 'pad', to zawartość tego banku do Virusa Ti ! Jest to bardzo tematyczny soundset, po brzegi...

  Czytaj więcej

 • - 10 hands up construction kits
  - 40 sampli midi + projekty FL
  - 106 efektów dźwiękowych
  - rozmiar po rozpakowaniu: 1,15 GB
  - Dostępne Formaty: WAV, AIFF (+Midis)

  Complete Hands Up Vol. 1 to 10 obszernych 'zestawów konstrukcyjnych' z charakterystycznymi dla muzyki Hands Up energicznymi melodiami oraz syntezatorowymi, tanecznymi barwami...

  Czytaj więcej

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię