Frose Instrumental Beats Vol. 1

Cena: 70,30zł


SSL Transaction

Secured by Paypal

Krótkie podsumowanie
- 10 instrumentalnych hip hopowych beatów
- 14 multisamplowanych instrumentów
- Skrecze i trzaski płyty vinylowej
- Tempo: 85-97 BPM
- Rozmiar: 750 MB
- Dostępne Formaty: WAV, AIFF (+Gigs)

Oto 10 instrumentalnych beatów w klasycznym oldskoolowym stylu hip hop prosto od Frose. Każdy beat jest rozłożony na poszczególne ścieżki, które...

Czytaj więcej

Posłuchaj pokazów

Jak nasze próbki? - Dzielić!

 • O Frose Instrumental Beats Vol. 1
  Oto 10 instrumentalnych beatów w klasycznym oldskoolowym stylu hip hop prosto od Frose. Każdy beat jest rozłożony na poszczególne ścieżki, które można dowolnie modyfikować i mixować ze sobą. Dodatkowo do dyspozycji jest 231 sampli perkusji, 14 multisamplowanych instrumentów oraz scratche i trzaski prosto z płyt vinylowych. Multisample są w formacie Gig i można je zaimportować do większości wirtualnych samplerów. Wiele sampli zostało stworzonych za pomocą klasycznych analogowych syntezatorów i ocieplonych legendarnym magnetofonem AKAI GX 646.

  Kilka słów od Frose

  Witam z tej strony Frose. Mam zaszczyt zaprezentować wam moją nową paczkę z samplami, Która jest niczym innym jak moją chęcią do kreowania nowych brzmień, pracą i wieloma godzinami spędzonymi w studio. Każdy dźwięk, akord czy uderzenie perkusji to mój nastrój, moje samopoczucie i moja pasja. Większość pomysłów, które wykorzystałem, zrodziły się między pracą nad solowym albumem, a odpoczynkiem psychicznym przy przesłuchiwaniu nowych płyt winylowych, które zawsze są moją największą inspiracją.

  Podczas pracy nad całym materiałem, jak zawsze nie mogło zabraknąć moich ulubionych maszyn, czyli Akai mpc 2500 jak i mpc 2000xl, które były wyłączone tylko wtedy, gdy spalem. Oczywiście nie tylko te dwa urządzenia brały udział w całej zabawie, miałem okazje wypróbować korga polisix i korga ms 20, jak i klasyczny syntezator FM od Yamahy. W czasie prac nad samplami byłem częstym gościem u znajomych w studio podczas ich prac nad nagrywaniem materiału, gdzie miałem swobodny dostęp do instrumentów akustycznych od perkusji czy gitar po pianino rhodes i instrumenty smyczkowe. Ten czas spędzony z nimi w studio zamieniłem na swoje pomysły i czystą kreatywność. Miałem również czas, by niektóre sample nagrać na legendarny magnetofon AKAI GX 646, co dało bardzo miły i ciepły efekt. Wiem ze oddaję wam coś, co każdy z was wykorzysta najlepiej jak potrafi i tego wam życzę z całego serca.


  Zawartość Frose Instrumental Beats Vol. 1:

  10 instrumental beats - 96 samples

  85 BPM - 3 beats
  86 BPM - 1 beat
  90 BPM - 1 beat
  91 BPM - 1 beat
  93 BPM - 3 beats
  97 BPM - 1 beat

  Drums

  30 Bongos
  28 Claps
  20 Congos
  40 HH closed
  32 HH open
  29 Kicks
  52 Snares

  Instruments (multisampled)

  Acoustic Guitar 1
  Acoustic Guitar 2
  Analog Pad 1
  Analog Pad 2
  Analog Pad 3
  Bass 1
  Bass 2
  Bass 3
  Bass 4
  Celeste Fx
  Embrion Synth
  Rhodes (sequences)
  Strings
  Vibes True

  34 Scratches (4 minutes of real scratches)
  13 Vinyl cracks

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię

927.62ms