Cena: £0.00


SSL Transaction

Secured by Paypal

Short summary

- Dźwięki surround 7.1 + wersja na słuchawki
- Darmowe zapiski z prób nagrań otoczenia
- Pełne trójwymiarowe efekty dźwiękowe
- Ponad 1gb po rozpakowaniu

Like our samples? - Share!

 • O Free 3D Sounds - 7.1 Format

  Jako nieliczni na świecie niebawem wprowadzimy do sprzedaży "dźwięki 3D" - dźwięki surround dostosowane pod  systemy 5.1, 7.1 oraz w wersjach na słuchawki. To jest bardzo rzadka sytuacja, kiedy ktoś ma sprzęt i decyduje się na nagrywanie dźwięków otoczenia pod systemy 5.1 i 7.1 wyjeżdżając w plener. My to właśnie robimy wraz z  firmą BLU Audio, która staje się powoli nieodłącznym elementem Lucid Samples. Po kilku próbnych nagraniach  zdecydowaliśmy się udostępnić za darmo fragmenty naszej pracy oraz kilka pełnych specjalnych efektów dźwiękowych. Ze względu na wielkie rozmiary plików (niektóre sample zajmują nawet po ponad 100 mb) nie jesteśmy w stanie udostępnić więcej materiału, ale wierzcie nam że to co oferujemy to i tak jest bardzo odważny krok z naszej strony.

  Najlepsze mikrofony świata w Twoich nagraniach...

  Niebawem na Lucid Samples pojawią się pełne wersje trójwymiarowych dźwięków otoczenia. Wraz z nimi pojawi się  nowa, high-endowa jakość dzięki użyciu najwyższej klasy, referencyjnych mikrofonów DPA oraz Neumann, a także wysokiej jakości preampów/ konwerterów RME. Sprzęt taki używają najlepsze studia nagrań świata. To co oferujemy dzisiaj w tej darmowej paczce to tylko przedsmak tego co niedługo pojawi się na Lucid Samples.


  Microphones

  6x DPA 4007
  4x DPA 4011 TL
  4x Neumann TLM 170 R
  2x Neumann KMS 105
  4 x Neumann U89 I

  + wysokiej jakości preampy/ konwertery RME


  Dźwięki całego świata u Ciebie w głośnikach...

  Potłuczone szklanki, szczekanie psa, wybuch bomby, płynąca rzeka, szelest kluczy czy dźwięk alarmu to tylko  przykłady dźwięków, które niebawem znajdziesz na Lucid Samples w wysokiej jakości 24bit/ 96kHz. Właśnie nagromadziliśmy setki przedmiotów w studio nr. 1, które czekają na nagrania, niekiedy nawet na niechybną śmierć. Niektórzy w końcu potrzebują dźwięk upadającego i rozbijającego się telewizora czy odgłosy broni w swoich produkcjach muzycznych czy filmowych.

  Pomóż nam tworzyć wielką kolekcję dźwięków...

  Napisz nam jakiego rodzaju dźwięki lub jaki konkretnie dźwięk potrzebujesz, a my go nagramy i udostępnimy na naszej stronie. Wystarczy, że napiszesz "city sounds", "TV crash sound" lub "nature, river sound 5.1", a my  zrobimy resztę!

  Dziękujemy!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • - 153 Wav Drum Loops
  - 153 Rex2 Drum Loops
  - 202 Sampli One Shot
  - Tempo Pętli: 126 bpm i 128 bpm
  - Formaty: WAV, REX2, dostępne AIFF

  African House Beats to przede wszystkim pętle perkusyjne o afrykańskim, house'owym zabarwieniu. Zostały one skonstruowane ze specjalnie przygotowanych i przetworzonych na tą...

  Czytaj więcej

 • - Wysokiej jakości efekty dźwiękowe
  - Użyteczne w komercyjnych produkcjach
  - Film, Tv, Radio Sound Effects
  - Szerokie spektrum brzmień
  - Dostępne Formaty: WAV, AIFF (24Bit)

  1000 SFX Production Tools Vol.1 to zestaw tysiąca genialnie brzmiących efektów dźwiękowych, stworzonych z myślą o komercyjnym zastosowaniu. Ich esencjonalne, mocne i pełne...

  Czytaj więcej

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię