Bus Station 1 (9:06)

Cena: 93,73zł


SSL Transaction

Secured by Paypal

Krótkie podsumowanie
- Dworzec autobusowy (9:06)
- Nagranie HD surround!
- Jakość 24bit / 96 kHz Wav
- Formaty stereo i surround
- Dźwięki autobusów, pasażerowie,
spiker, warkot silnika, tło miasta

Dworzec autobusowy przy średnim natężeniu ruchu. Część nagrania to przejeżdżające bliżej lub dalej autobusy, a część to tło dźwiękowe dworca i odległej ulicy. Słychać detale poruszających...

Czytaj więcej

Posłuchaj pokazów

Jak nasze próbki? - Dzielić!

  •  

    Dworzec autobusowy przy średnim natężeniu ruchu. Część nagrania to przejeżdżające bliżej lub dalej autobusy, a część to tło dźwiękowe dworca i odległej ulicy. Słychać detale poruszających się ludzi, rozmyte w tle rozmowy pasażerów, kroki, szelesty i oczywiście wszelkie dźwięki związane z autobusami.


    W nagraniu:

    00:13-01:00 - przyjeżdżające i odjezdzające autobusy
    00:31-00:37 - spikerka zapowiada przyjazd autobusu
    01:18-01:34 - rozmowy pasażerów
    01:34-02:05 - spikerka podaje informacje o rozkładzie jazdy
    01:50-02:00 - szelest przechodzącej osoby
    02:19-05:00 - ambient dworca, rozmowy pasażerów, kroki, szelest ubrań
    03:24-03:55 - samochody na odległej ulicy
    04:55-05:15 - ruch na odległej ulicy
    04:56-05:20 - wózek na kółkach
    05:20-06:02 - background sounds
    06:02-09:00 - przyjazd autobusu, postój i odjazd
    07:30-07:40 - przejazd autobusu na drugim planie
    08:30-08:55 - autobus przejeżdżający blisko

    Czas nagrania: 9:06

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię

871.40ms