Cena: £22.00


SSL Transaction

Secured by Paypal

Short summary
- Dworzec autobusowy (6:11)
- Nagranie HD surround!
- Jakość 24bit / 96 kHz Wav
- Formaty stereo i surround
- Dźwięki autobusów, ludzie, piski,
warkot silnika, otwierania drzwi

Wzmożony ruch na dworcu autobusowym. Wokoło słychać autobusy, pasażerów, kroki, rozmowy i inne dźwięki przestrzeni dworcowej. Rozmowy pasażerów z reguły zlewają się w tle...

Czytaj więcej

Listen to demos

Like our samples? - Share!

  •  

    Wzmożony ruch na dworcu autobusowym. Wokoło słychać autobusy, pasażerów, kroki, rozmowy i inne dźwięki przestrzeni dworcowej. Rozmowy pasażerów z reguły zlewają się w tle. Autobusy przyjeżdżają, odjeżdzają i przejeżdżają w różnej odległości od miejsca nagrywania. Czasami w tle słychać ruch miejski z odległych ulic.


    W nagraniu:

    00:00-00:14 - kroki
    00:46-01:15 - przejazd autobusu
    01:33-01:55 - kroki w różnym tempie
    01:40-01:55 - przyjazd autobusu, pisk hamulców, warczenie silnika
    01:55-02:00 - drzwi autobusu
    02:00-04:15 - warkot autobusu podczas postoju
    03:00-03:25 - rozmowa kobiety i kroki
    03:35-04:30 - rozmowa pasażerów
    04:03-04:08 - zamknięcie drzwi autobosu
    04:08-04:30 - rozmowy pasażerów
    04:12-04:25 - odjazd autobusu
    04:20-04:42 - przyjazd autobusu blisko, syczenie i inne dźwięki
    05:07-05:30 - przejazd autobusu gdzieś w oddali
    05:29-06:11 - dźwięki miasta w tle

    Czas nagrania: 6:11

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • - Dworzec autobusowy (9:06)
    - Nagranie HD surround!
    - Jakość 24bit / 96 kHz Wav
    - Formaty stereo i surround
    - Dźwięki autobusów, pasażerowie,
    spiker, warkot silnika, tło miasta

    Dworzec autobusowy przy średnim natężeniu ruchu. Część nagrania to przejeżdżające bliżej lub dalej autobusy, a część to tło dźwiękowe dworca i odległej ulicy. Słychać detale poruszających...

    Czytaj więcej

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię