Cena: £20.00


SSL Transaction

Secured by Paypal

Short summary
- Busy street sound (12:26)
- Nagranie HD surround!
- Jakość 24bit / 96 kHz Wav
- Formaty stereo i surround
- Dźwięki tramwaji, samochodów,
rozmowy ludzi, trąbienie, pośpiech

Nagranie zostało zrealizowane na kładce dla pieszych nad dwujezdniową drogą nieopodal dużego skrzyżowania. Słychać duże natężenie ruchu i pośpiech w godzinach popołudniowych...

Czytaj więcej

Listen to demos

Like our samples? - Share!

  •  

    Nagranie zostało zrealizowane na kładce dla pieszych nad dwujezdniową drogą nieopodal dużego skrzyżowania. Słychać duże natężenie ruchu i pośpiech w godzinach popołudniowych. Atmosfera jest nieco nerwowa, kierowcy na siebie trąbią, słychać także hamowanie z piskiem opon. Wszyscy gdzieś się spieszą, jest sporo ruchu.


    W nagraniu:

    00:13-00:15 - klakson samochodu
    01:57-02:03 - warczący samochód
    02:22-02:47 - rozmowa przechodniów
    02:30-03:15 - postój pojazdów
    02:52-03:12 - wbiegająca po schodach osoba
    03:42-03:43 - klakson #2
    04:07-04:10 - hamowanie z piskiem
    04:21-04:25 - trąbiący na siebie kierowcy
    04:38-04:42 - trąbiący na siebie kierowcy #2
    05:12-05:18 - tramwaj gdzieś w oddali
    06:36-06:46 - trąbiące samochody
    08:06-08:16 - syczenie pojazdu
    09:25-09:26 - klakson #3
    10:00-10:02 - klaksony
    10:24-10:35 - kilka trąbiących samochodów
    11:46-12:03 - tramwaj gdzieś dalej

     

    Czas nagrania: 12:26

Opinie klientów

Na razie nie dodano żadnej recenzji. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz opinię